شبکه خبر بر خلاف رویه گذشته اش خبر اسکار فیلم فروشنده را در گزارشی مثبت اعلام کرد. در این گزارش نام و تصویر انوشه انصاری که گفته میشد صدا و سیما از اعلام نام و تصویر او اکراه دارد اعلام و نمایش داده شد و بیانیه اصغر فرهادی که توسط او خوانده شده بود بازگو شد. در ادامه شبکه خبر دیگر جوایز و اتفاقات اسکار ۲۰۱۷ را نیز اعلام کرد. ویدیو این گزارش را در ادامه ببینید:. http://gizmiz. com/wp-content/uploads/9ca177c48f4db6d4ca61a6d6243db829. mp4. هم چنین نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دریاف ...

 

.png

 

 

شبکه خبر بر خلاف رویه گذشته اش خبر اسکار فیلم فروشنده را در گزارشی مثبت اعلام کرد.

در این گزارش نام و تصویر انوشه انصاری که گفته میشد صدا و سیما از اعلام نام و تصویر او اکراه دارد اعلام و نمایش داده شد و بیانیه اصغر فرهادی که توسط او خوانده شده بود بازگو شد. در ادامه شبکه خبر دیگر جوایز و اتفاقات اسکار ۲۰۱۷ را نیز اعلام کرد. ویدیو این گزارش را در ادامه ببینید:

 

 

 

 

 

هم چنین نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دریافت جایزه اسکار از سوی اصغر فرهادی برای فیلم فروشنده را به وی تبریک گفت.

سیده فاطمه حسینی در جلسه علنی نوبت بعد از ظهر دوشنبه مجلس و در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۶ اظهار کرد: موفقیت هنرمند فرهیخته کشورمان آقای اصغر فرهادی را در عرصه بین المللی تبریک می گویم.

وی افزود: اقدام آقای فرهادی در تحریم حضور در مراسم دریافت جایزه اسکار که در پاسخ به تصمیم ضد ارزشی رئیس جمهور امریکا صورت گرفت را ارج می نهیم.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه