الناز حبیبی جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت. فیلم زاپاس یکی از پر افتخارترین فیلمهای سینمایی که بیشترین فروش را در ایران کسب کرد هر از چندگاهی خبر جوایز بین المللی اش منتشر می شود این بار در کشور ژاپن صاحب جایزه شد . در این بین الناز حبیبی هم توانست بهترین کمدین سال انتخاب شود . فیلم «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد که تابستان امسال در سینماهای کشور اکران شد و حدود پنج میلیارد تومان فروخت . سینمایی زاپاس در جوایز آسیایی رنگین کمان کشور چین asian rainbow awards جایزه بهترین فیلم کمدی و بهترین بازی ...

الناز حبیبی جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت

.

الناز حبیبی برنده جایزه آسیایی بهترین بازیگر زن - تصویر 1

 

فیلم زاپاس یکی از پر افتخارترین فیلمهای سینمایی که بیشترین فروش را در ایران کسب کرد هر از چندگاهی خبر جوایز بین المللی اش منتشر می شود این بار در کشور ژاپن صاحب جایزه شد . در این بین الناز حبیبی هم توانست بهترین کمدین سال انتخاب شود . 
فیلم «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد که تابستان امسال در سینماهای کشور اکران شد و حدود پنج میلیارد تومان فروخت .

.

الناز حبیبی بهترین بازیگر جشنواره رنگین کمان چین شد

 

سینمایی زاپاس در جوایز آسیایی رنگین کمان کشور چین asian rainbow awards جایزه بهترین فیلم کمدی و بهترین بازیگر زن را گرفت.

سید امیر پروین حسینی تهیه کننده با حضور روی سن جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد و الناز حبیبی نیز جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت. 

.

بهترین فیلم کمدی

 

 

۲۲ کشور آسیایی شامل ژاپن، کره، چین، هنگ کنگ، سنگاپور، بنگلادش، ایران و … با بیش از ۳۰۰ عنوان در رویداد سینمایی مذکور که هر سه سال یکبار برگزار می شود، شرکت داشتند.

کمدی «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک نژاد تابستان امسال روی پرده رفت.

.

الناز حبیبی و جواد عزتی برنده سفر به چین شدند

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه