پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» از شبکه دو واکنش هنرمندان این مجموعه را در پی داشته است. پس از پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» که پیش از این خبر پخش سری جدیدش در ایام نوروز ۹۶ اعلام شده بود، احسان کرمی و کاظم سیاحی صداپیشگان این مجموعه در صفحه اینستاگرامشان نسبت به این اقدام شبکه واکنش نشان دادند. در تازه ترین اتفاق نیز باران کوثری که از مهمانان سری مجموعه های «کلاه قرمزی» در سال های گذشته بود با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش ناراحتی اش را از این اقدام صدا و سیما ابراز کرد. او در پست تازه اش ...

پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» از شبکه دو واکنش هنرمندان این مجموعه را در پی داشته است.

پس از پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» که پیش از این خبر پخش سری جدیدش در ایام نوروز ۹۶ اعلام شده بود، احسان کرمی و کاظم سیاحی صداپیشگان این مجموعه در صفحه اینستاگرامشان نسبت به این اقدام شبکه واکنش نشان دادند.

در تازه ترین اتفاق نیز باران کوثری که از مهمانان سری مجموعه های «کلاه قرمزی» در سال های گذشته بود با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش ناراحتی اش را از این اقدام صدا و سیما ابراز کرد.
 

او در پست تازه اش نوشته:

 

«واقعا ؟! کلاه قرمزى تکرارى ؟! نه آن قدر براى سازندگانش که سازنده یکى از چند برنامه انگشت شمار با کیفیتتان بودند احترام قائل بودید که رضایتشان را جلب کنید و به نمایش بخش هاى جدید راضى شان کنید ، نه براى مردم که شب عید برنامه تکرارى نبینند . این گروه آنقدر هم براى مردم ، هم براى ما که تجربه همکارى باایشان را داشته ایم ، شناخته شده هستند که مطمئن باشیم غیر از حق خود و گروهشان چیز بیشترى نمى خواهند . جناب تلویزیون ! قدرت نمایى مى کنید به مردم و سازندگان برنامه هاى خوبتان ؟ قدرت مال شما ، بودجه تان را خرج برنامه ها و سریال هاى میلیاردى رنگارنگ بى کیفیت کم مخاطب کنید اما بدانید که ملى و مردمى نیستید. چیزى از یاد دنیا و ارزش جناب طهماسب و جبلى وخانواده نازنین کلاه قرمزى و دوستانش پیش ما کم نمى شود ، جایگاهشان از پُست و مسند شما خیلى بالاتر است . فکرى به حال خودتان ، برنامه هایتان و رضایت مردم کنید ، سال به سال دریغ از پارسال …»

 

.

باران کوثری کلاه قرمزی

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه