WILSON. اوون و لوک ویلسون. اوون ویلسون بازیگر محبوب وس اندرسون به شمار می رود و تقریبا در همه آثار فانتزی این کارگردان دیده شده است. این بازیگر پرطرفدار که به خاطر جنس انتخاب هایش مسیر هنری جالب توجهی را طی کرده به همراه برادرش لوک در دو فیلم وس اندرسون حضور داشته است. لوک هرگز به اندازه اوون با استعداد و درخشان نبوده و قدرت تبدیل شدن به نقش اول را ندارد اما از استعدادهایی برای پیش بردن داستان به عنوان بازیگر مکمل برخوردار است و شاید حتی بدون اوون نیز می توانست به یک بازیگر در سینمای آمریک ...

WILSON

 

اوون و لوک ویلسون

اوون ویلسون بازیگر محبوب وس اندرسون به شمار می رود و تقریبا در همه آثار فانتزی این کارگردان دیده شده است. این بازیگر پرطرفدار که به خاطر جنس انتخاب هایش مسیر هنری جالب توجهی را طی کرده به همراه برادرش لوک در دو فیلم وس اندرسون حضور داشته است. لوک هرگز به اندازه اوون با استعداد و درخشان نبوده و قدرت تبدیل شدن به نقش اول را ندارد اما از استعدادهایی برای پیش بردن داستان به عنوان بازیگر مکمل برخوردار است و شاید حتی بدون اوون نیز می توانست به یک بازیگر در سینمای آمریکا تبدیل شود.

.

برادران ستاره سینمای هالیوود


اوون و لوک، تنها بازیگران خانواده ویلسوننیستند. آنها برادر سومی به نام اندرودارند که به اندازه این دو نفر شناخته شده نیست اما اخیرا در چند پروژه سینمایی بازی کرده است. ایده هوشمندانه استفاده از این سه نفر در یک فیلم، قبل از هر کارگردانی به ذهن وس اندرسون رسید. او در فیلم «باتل راکت» از اوون، لوک و اندرو ویلسون در نقش سه برادر یک سفر طولانی با قطار استفاده کرده اند. همه آنهایی که فیلم را تماشا کرده اند به خوبی می دانند که رابطه این برادرها در فیلم چقدر باورپذیر از کار درآمده است.

 AFLECK

 

بن و کیسی افلک

۲۰۰ سیگار، در جستجوی امی و ویل هانتینگ نابغه، همکاری های مشترک بن و کیسی افلک هستند. دو بازیگر فوق العاده با استعداد که شاید اگر برادر نبودند، باز هم جایی از مسیر هنری شان به هم می رسید.

.

 برادران ستاره سینمای هالیوود

 

برخلاف بن که همیشه در آرزوی بازیگر شدن به سر می برد، برادر کوچک تر او برای مدتی فعالیت هایی دیگر را تعقیب کرد اما بالاخره تصمیم گرفت در مقابل وسوسه های سینمایی تسلیم شود و اجازه ندهد چهره و استعدادش در زمینه دیگری به هدر برود. بن افلک که چند سال قبل مجسمه اسکار را نیز به دست آورده به تازگی بازی در نقش بتمن به جای کریستین بیل را به پایان رسانده و گفته می شود قصد دارد سری بعدی بتمن را کارگردانی کند. اگر این اتفاق رخ دهد احتمالا در آن نقشی برای کیسی در نظر گرفته خواهد شد.

 EFRON

 

زک و دیلان افرون

در فیلم «چارلی سنت کلاود» زک افرون نقش کاراکتری را بازی می کند که کاملا به برادر کوچک ترش وابسته است و رابطه صمیمانه ای با او دارد. در دنیای واقعی نیز اوضاع بین این بازیگر و برادرش دقیقا همین طور است. زک و دیلان افرون از هر تعطیلاتی برای رفتن به ساحل یا تماشای مسابقه های خانگی تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز در کنار هم استفاده می کنند.

.

 برادران ستاره سینمای هالیوود


برادر بزرگ تر این خانواده جذاب، در چند سال گذشته با بازی هایی جالب توجه در چند اثر کمدی رمانتیک، هواداران زیادی به دست آورده و هر روز وجه متفاوتی از استعدادش را به نمایش می گذارد. او یکی از خوش قیافه ترین و خوش پوش ترین بازیگرها در نسل خودش به شمار می رود و در شبکه های اجتماعی نیز حضور فعالی دارد. 

تا چند سال قبل، کمتر کسی از وجود برادر کوچک تر او خبر داشت اما دیلان، حالا دیگر کاملا نامی برای خودش دست و پا کرده است. او به دنبال رد پای برادر، در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار در یک اثر سینمایی ظاهر شده و با یک بازی قابل قبول، احتمالا خیلی زود به یک بازیگر پرکار در هالیوود تبدیل خواهد شد. احتمالا زمان زیادی طول نخواهد کشید تا این دو برادر محبوب در یک پروژه با هم همبازی شوند و روبروی دوبین یک کارگردان، دختران نوجوان را در سالن های سینما به قتل برسانند.

 EVANS

 

اونزها

مرد مورچه ای بالاخره همان اتفاقی بود که در زندگی هنری کریس اونز در انتظارش بودیم. ۱۶ سال بعد از ورود به سینما او بالاخره نقش یک ابرقهرمان را بازی کرد و به خوبی از پس این نقش برآمد.

.

 برادران ستاره سینمای هالیوود

 

کریس برادر بزرگ تر اسکات اونز است؛ بازیگری که در هشت سال گذشته مورد توجه قرار گرفته و در سریال های تلویزیونی پرشماری بازی کرده است. چهره اسکات شاید به اندازه کریس جذاب نباشد اما بعید نیست او نیز در سال های بعدی در دنیای مارول قدم بگذارد و به عنوان یک سوپرهیرو دیده شود.

 BALDWIN

 

بالدوین ها

الک بالدون را به عنوان یک شخصیت کاریزماتیک در فیلم های سینمایی متعددی به یاد می آوریم. او با پرستیژ بالایی که در چهره اش دیده می شود، در نقش های متعددی خوش درخشیده است. او بزرگ ترین فرزند خانواده بالدوین محسوب می شود و در سال ۱۹۵۸ متولد شده است. 

.

 برادران ستاره سینمای هالیوود


برادر دوم این خانواده دنیل، دو سال بعد از الک به دنیا آمده و مثل برادر بزرگ تر با شیفتگی به سراغ سینمار فته است. جدا از همه همکاری های سینمایی، آنچه برادران بالدوین را جذاب می کند، اختلاف نظر شدید سیاسی آنهاست؛ اختلافی که با انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا به اوج رسیده است. آنها یک جنگ و دعوای تمام عیار را بر سر انتخاب ترامپ پشت سر گذاشتند که حتی به صفحه اول رسانه ها نیز کشیده شد.

 HAMSWORTH

 

همسورث ها

خوش تیپ ترین برادرهای حال حاضر هالیوود متولد کشور استرالیا هستند. حتی این نام خانوادگی سخت موجب نمی شود هر روز جماعت زیادی موتورهای جستجوی اینترنتی را به دنبال جدیدترین تصاویر کریس و لیام همسورث زیر و رو نکنند. کریس برادر بزرگ تر خانواده بود و چند بار برای بازی در فیلم های سینمایی تست داد و رد شد تا اینکه سرانجام یک فرصت برای درخشیدن در سینما به دست آورد و به بهترین شکل از این فرصت استفاده کرد تا در سینما ماندگار شود.

.

برادران ستاره سینمای هالیوود


اوضاع بین این دو برادر خوش استایل همیشه به خوبی امروز نبوده و جالب است بدانید آنها زمانی برای بازی در نقش تور وارد یک رقابت مستقیم با هم شدند و در نهایت این کریس بود که نقش این سوپرقهرمان را به دست آورد. کریس و لیام یک برادر دیگر به نام لوک نیز دارند که قد و قامت اش نصف دو برادر دیگر است اما این قامت کوتاه روی استعداد خانوادگی بازیگری او تاثیر منفی نگذاشته است.

 WHALBERG

 

والبرگ ها

این سینما بود که برادران والبرگ را به دنیا معرفی کرد اما اتفاقی خارج از دنیای سینما، موجب شد رابطه برادرانه آنها به شدت مورد توجه مردم دنیا قرار بگیرد. مارک به عنوان یکی از تحسین شده ترین بازیگران دنیای سینما و دونی به عنوان یک بازیگر مستعد، وقتی تبدیل به سوژه های داغ پاپاراتزی ها شدند که مارک در مراسم ازدواج دونی غیبت کرد.

.

برادران ستاره سینمای هالیوود


این غیبت تا مدت ها حرف و حدیث های زیادی به وجود آورد و بعد از نزدیک به یک سال، مارک بالاخره در مورد آن واکنش نشان داد. او که مدت زیادی سکوت کرده بود، اعلام کرد که در آن روز خاص در حال بازی در یک پروژه سینمایی بوده و به خاطر از دست دادن یک پرواز، مراسم را از دست داده است. با این وجود خیلی ها غیبت او را به مشکل اش با همسر برادرش ربط می دهند. دونی این روزها در یک برنامه تلویزیونی در لحظه حرف زدن درباره برادرش، به شدت احساساتی شده است.

 FRANCO

 

فرانکوها

در مراسم دریافت جایزه انتخاب به عنوان پدیده سال ۲۰۱۶ سینما در لاس وگاس، دیو فرانکو قبل از هر کس دیگری از برادرش جیمز تشکر کرد و نقش او را در زندگی هنری اش انکار نشدنی دانست. برای دیو، همه چیز از دنبال کردن مسیر برادر مشهور و بزرگش آغاز شد. او تصور نمی کرد فرصت چندانی در سینما به دست بیاورد اما آنقدر صبر کرد و آنقدر تلاش به خرج داد تا سرانجام توانست بازیگری در نقش اول چند فیلم باشد.

.

برادران ستاره سینمای هالیوود


دیو درباره تاثیر برادرش بر کارنامه بازیگری اش مصاحبه های زیادی انجام داده است: این که یک برادر سرشناس در سینما داشته باشید، فشار زیادی به شما وارد می کند اما در عین حال کمک بزرگی نیز هست. شاید تا چند سال قبل همه مرا در سایه جیمز می دیدند اما حالا دیگر من اعتبار شخصی خودم را در سینما به دست آورده ام. من به سختی کار کرده ام تا به جایگاه امروز برسم اما جیمز نیز بارها تجربه هایش را با من در میان گذاشته و به انتخاب هایم کمک زیادی کرده است.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه