نیکول مری کیدمن ستاره معروف هالیوودی اخیرا تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفته است، وی در طول این سال ها انواع مختلف مدل مو و آرایش های متعدد را امتحان کرده است. تصاویر زیر گلچین جالبی از مدل مو و آرایش های نیکول کیدمن در گذر سال هاست. ۱۹۸۷ ستاره تلویزیونی استرالیایی موهای فر طبیعی خود را به شکل یک دم اسبی در بالای سرش بسته و از یک خط چشم نمایشی استفاده کرده است. ۱۹۸۹ این بازیگر معروف یک بار در مصاحبه با مجله People گفت: “من آن مدل مویی ندارم که بشود با آن انواع استایل های مو را امتحان کرد”. ۱۹۹ ...

تغییرات مدل مو نیکول کیدمن در گذر سال ها

 

نیکول مری کیدمن ستاره معروف هالیوودی اخیرا تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفته است، وی در طول این سال ها انواع مختلف مدل مو و آرایش های متعدد را امتحان کرده است. تصاویر زیر گلچین جالبی از مدل مو و آرایش های نیکول کیدمن در گذر سال هاست.

 

1987 ستاره تلویزیونی استرالیایی موهای فر طبیعی خود را به شکل یک دم اسبی در بالای سرش بسته و از یک خط چشم نمایشی استفاده کرده است.

۱۹۸۷ ستاره تلویزیونی استرالیایی موهای فر طبیعی خود را به شکل یک دم اسبی در بالای سرش بسته و از یک خط چشم نمایشی استفاده کرده است.

1989 این بازیگر معروف یک بار در مصاحبه با مجله People گفت: “من آن مدل مویی ندارم که بشود با آن انواع استایل های مو را امتحان کرد”

۱۹۸۹ این بازیگر معروف یک بار در مصاحبه با مجله People گفت: “من آن مدل مویی ندارم که بشود با آن انواع استایل های مو را امتحان کرد”

1993 دیوید بابای یکی از استایلیست های مو در مورد مدل موی پلیسه ای نیکول کیدمن گفته بود: “این یعنی نیکول بازیگوش، او اصلا از تجربه های جدید نمی ترسد و می خواهد همه مدل را امتحان کند.”

۱۹۹۳ دیوید بابای یکی از استایلیست های مو در مورد مدل موی پلیسه ای نیکول کیدمن گفته بود: “این یعنی نیکول بازیگوش، او اصلا از تجربه های جدید نمی ترسد و می خواهد همه مدل را امتحان کند.”

1996 نیکول کیدمن برای بازی در فیلم “به خاطرش مردن” برنده جایزه اسکار شد و در آن مراسم از یک مدل مو جمع پرتزی استفاده کرد.

۱۹۹۶ نیکول کیدمن برای بازی در فیلم “به خاطرش مردن” برنده جایزه اسکار شد و در آن مراسم از یک مدل مو جمع پرتزی استفاده کرد.

1999 مدل موی باز نیکول کیدمن در فیلم “چشمان کاملا بسته” که نقش مقابل همسر سابقش تام کروز را بازی می کرد.

۱۹۹۹ مدل موی باز نیکول کیدمن در فیلم “چشمان کاملا بسته” که نقش مقابل همسر سابقش تام کروز را بازی می کرد.

2000 نیکول کیدمن با موهای صاف در افتتاحیه فیلم “ماموریت غیر ممکن 2”

۲۰۰۰ نیکول کیدمن با موهای صاف در افتتاحیه فیلم “ماموریت غیر ممکن ۲”

2003 در این سال نیکول از تام کروز طلاق گرفته است. بابای استایلیست مو معروف در مورد این مدل مو می گوید: ” نیکول گردنی بلند دارد ، بنابراین مدل مو کوتاه کاملا به او می آید.”

۲۰۰۳ در این سال نیکول از تام کروز طلاق گرفته است. بابای استایلیست مو معروف در مورد این مدل مو می گوید: ” نیکول گردنی بلند دارد ، بنابراین مدل مو کوتاه کاملا به او می آید.”

2005 نیکول کیدمن با مدل مو جمع و بلوند در مراسم گلدن گلوب شرکت کرده است وی برای بازی در فیلم “تولد” کاندید جایزه گلدن گلوب بود.

۲۰۰۵ نیکول کیدمن با مدل مو جمع و بلوند در مراسم گلدن گلوب شرکت کرده است وی برای بازی در فیلم “تولد” کاندید جایزه گلدن گلوب بود.

2006 میکاپ آرتیستی به نام مالی رونکال درباره این آرایش نیکول می گوید: “ابروهای او از رنگ موهایش تیره تر انتخاب شده، که می تواند چشم ها و کمان ابرو را برجسته تر نشان دهد و به نوعی برای صورت قاب ایجاد کرده است.”

۲۰۰۶ میکاپ آرتیستی به نام مالی رونکال درباره این آرایش نیکول می گوید: “ابروهای او از رنگ موهایش تیره تر انتخاب شده، که می تواند چشم ها و کمان ابرو را برجسته تر نشان دهد و به نوعی برای صورت قاب ایجاد کرده است.”

2007 کیدمن در مراسم اسکار رنگ رژ خود را با لباسش هماهنگ کرده است.

۲۰۰۷ کیدمن در مراسم اسکار رنگ رژ خود را با لباسش هماهنگ کرده است.

2008 این ستاره استرالیایی و همسرش کیت اربن در این سال صاحب نوزاد جدیدی شدند.

۲۰۰۸ این ستاره استرالیایی و همسرش کیت اربن در این سال صاحب نوزاد جدیدی شدند.

2009 نیکول کیدمن در افتتاحیه فیلم “Nine” موهای روشن خود را با رژلب نارنجی- قرمز برجسته تر کرده است.

۲۰۰۹ نیکول کیدمن در افتتاحیه فیلم “Nine” موهای روشن خود را با رژلب نارنجی- قرمز برجسته تر کرده است.

2010 نیکول در مراسم اهدای جوایز گرمی شوهرش کیت اربن را همراهی کرد با مدل موی باب فر شده در فرش قرمز حاضر شد.

۲۰۱۰ نیکول در مراسم اهدای جوایز گرمی شوهرش کیت اربن را همراهی کرد با مدل موی باب فر شده در فرش قرمز حاضر شد.

2011 کیدمن با چتری مو جالب و متفاوت در مراسم اهدای جوایز CMT حاضر شد.

۲۰۱۱ کیدمن با چتری مو جالب و متفاوت در مراسم اهدای جوایز CMT حاضر شد.

2012 برای مراسم گلدن گلوب، آنجلا لوین میکاپ آرتیست برند شنل ، برای آرایش نیکول از لباس او الهامگرفت. “من بر روی رنگ و جزئیات جالب لباس تمرکز کرده و این آرایش را برای وی انجام دادم.”

۲۰۱۲ برای مراسم گلدن گلوب، آنجلا لوین میکاپ آرتیست برند شنل ، برای آرایش نیکول از لباس او الهامگرفت. “من بر روی رنگ و جزئیات جالب لباس تمرکز کرده و این آرایش را برای وی انجام دادم.”

2013 نیکول کیدمن با مدل مو باب موج دار به رنگ بلوند توت فرنگی در گلدن گلوب شرکت کرد.

۲۰۱۳ نیکول کیدمن با مدل مو باب موج دار به رنگ بلوند توت فرنگی در گلدن گلوب شرکت کرد.

2014 این بازیگر سایه رنگ بلوند توت فرنگی را برای خود انتخاب کرده است.

۲۰۱۴ این بازیگر سایه رنگ بلوند توت فرنگی را برای خود انتخاب کرده است.

2015 مدل مو جمع کیدمن در افتتاحیه فیلم “پدینگتون”

۲۰۱۵ مدل مو جمع کیدمن در افتتاحیه فیلم “پدینگتون”

2016 کیدمن در افتتاحیه فیلم “خانواده فنگ” و در فستیوال فیلم تریبکا با مدل فر مو مواج ساحلی

۲۰۱۶ کیدمن در افتتاحیه فیلم “خانواده فنگ” و در فستیوال فیلم تریبکا با مدل فر مو مواج ساحلی

2017 این ستاره در سال 2017 رنگ موی بلوند بسیار روشن را برای خود انتخاب کرده است. وی با مدل مو حالت دار به رنگ بلوند پلاتینی در جشنواره فیلم کن حضور پیدا کرد.

۲۰۱۷ این ستاره در سال ۲۰۱۷ رنگ موی بلوند بسیار روشن را برای خود انتخاب کرده است. وی با مدل مو حالت دار به رنگ بلوند پلاتینی در جشنواره فیلم کن حضور پیدا کرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه