شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی زیبایی. جراحی بینی چهره شیلا خداداد را نسبت به گذشته‌اش متفاوت کرده است. صورت او بازتر شده و بینی جدید حسابی به چهره‌اش می آید؛ البته تغییر رنگ و مدل ابرو هم او را نسبت به سال‌هایی که جوان‌تر بود، کاملا متفاوت کرده که این تفاوت اتفاق مثبتی در چهره او محسوب می شود. نگار فروزنده. نگار فروزنده قبل و بعد از جراحی زیبایی. او هم جزو کسانی است که حسابی از پیشرفت علم در زمینه زیبایی بهره برده است. قبل و بعد نگار فروزنده دربرگیرنده تفاوت‌های مشخصی است که جراحی بینی می ...


شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی زیبایی

شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی زیبایی

جراحی بینی چهره شیلا خداداد را نسبت به گذشته‌اش متفاوت کرده است. صورت او بازتر شده و بینی جدید حسابی به چهره‌اش می آید؛ البته تغییر رنگ و مدل ابرو هم او را نسبت به سال‌هایی که جوان‌تر بود، کاملا متفاوت کرده که این تفاوت اتفاق مثبتی در چهره او محسوب می شود. 

نگار فروزنده


نگار فروزنده قبل و بعد از جراحی زیبایی

نگار فروزنده قبل و بعد از جراحی زیبایی

او هم جزو کسانی است که حسابی از پیشرفت علم در زمینه زیبایی بهره برده است. قبل و بعد نگار فروزنده دربرگیرنده تفاوت‌های مشخصی است که جراحی بینی می تواند یکی از آنها باشد. جدا از همه اینها چهره نگار فروزنده این روزها نسبت به قبل بیشتر جاافتاده که خب یکی از دلایلش می‌تواند همین اعمال تغییرات باشد. 

شبنم قلی خانی


شبنم قلی خانی قبل و بعد از جراحی زیبایی

شبنم قلی خانی قبل و بعد از جراحی زیبایی

اولین و مشخص‌ترین تغییری که در چهره شبنم قلی خانی به چشم می آید جراحی بینی اوست که قیافه‌اش را زیر و رو کرده است. مقایسه قبل و بعد شبنم قلی خانی در یک نگاه سریع و گذرا گواه همین ادعاست. او این روزها به لحاظ استایل، به مراتب برازنده‌تر از گذشته است. 

آرام جعفری


آرام جعفری قبل و بعد از جراحی زیبایی

آرام جعفری قبل و بعد از جراحی زیبایی

اگر چه عکس قدیمی آرام جعفری با گریم است ، اما باز هم نمی توان نقش غیر قابل انکار جراحی زیبایی بینی را در چهره فعلی اش نادیده گرفت. آرام جعفری هم جزو آن دسته کسانی است که صورتش نسبت به چند سال پیش حسابی بازتر شده است. این تغییر قیافه البته روند مثبتی داشته است. 

کتایون ریاحی


کتایون ریاحی قبل و بعد از جراحی زیبایی

کتایون ریاحی قبل و بعد از جراحی زیبایی

بانوی باوقار سینما و تلویزیون ایران که مدتی است از بازی کنار کشیده و روزهای آرامی را در جزیره کیش می گذراند، بین کسانی قرار می گیرد که قبل و بعد متفاوتی در چهره را تجربه کرده‌اند. او این روزها نسبت به دهه سوم زندگی خود به مراتب‌تر صورت به مراتب بهتری دارد که جراحی بینی می‌تواند یکی از این فاکتورهای تاثیرگذار باشد.

 

تغییرات چهره بازیگران زن قبل و بعد از جراحی زیبایی - تصویر 6

نیوشا ضیغمی:

جراحی بینی, تغییر حالت ابروها و تغییر کلی سبک آرایش چهره نیوشا ضیغمی او را نسبت به گذشته‌اش متفاوت کرده است.همه این ترکیبات زیبایی خاصی به چهره نیوشا بخشیده و علاوه بر سبک جدید در بازیگری  او را نسبت به سال‌هایی که جوان‌تر بود، زیباتر کرده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه