خنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانه

خنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانه

دختربچه‌ها هم مثل بزرگترها دوست دارند پیراهن‌های بلند و دامن‌دار و پرچین بپوشند و از رنگارنگی لباسی که پوشیده‌اند، لذت ببرند. طراحی پیراهن‌های تابستانی بچه‌گانه دخترانه براساس رنگ لباس و متناسب با مدلی که طراح در ذهن دارد صورت می‌گیرد.
دختربچه‌ها هم مثل بزرگترها دوست دارند پیراهن‌های بلند و دامن‌دار و پرچین بپوشند و از رنگارنگی لباسی که پوشیده‌اند، لذت ببرند. طراحی پیراهن‌های تابستانی بچه‌گانه دخترانه براساس رنگ لباس و متناسب با مدلی که طراح در ذهن دارد صورت می‌گیرد. یعنی اگر طراح در ذهن خود یک پیراهن یکدست را در نظر داشت، همه پیراهن را از همان رنگ پارچه انتخاب کرده و در صورت لزوم از نوارهای رنگ دیگر برای کمربند یا نوار پایین و یا بالای لباس استفاده می‌کند. ممکن است طراح، طرحی در ذهنش باشد که براساس آن بالاتنه لباس را از یک پارچه و دامن آن را از رنگی غیر ازبالاتنه استفاده کند. به هر حال لباس تابستانی بچه‌گانه دخترانه باید از پارچه‌ای باشد که هم خنک باشد و هم شیک و زیبا. در اینجا چند نمونه از این لباس‌ها را می‌بینیم.
خنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانهخنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانهخنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانهخنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانه


خنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانهخنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانه


خنکای بهار و تابستان در پیراهن‌های دخترانه
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه