خبرگزاری ایسنا: دو فیلم کمدی «خوب،بد، جلف» و «گشت ۲» با فروش میلیاردی خود پیشتاز فیلم‌های نوروزی شده‌اند. احمد مختاری از دفتر پخش «هدایت فیلم» گفت: فیلم «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی تا شب گذشته (سوم فروردین‌ماه) در تهران با ۳۰ سالن سینما، چهار میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان فروش داشته و در ۶۰ سالن شهرستان نیز دو میلیارد و ۵۹۵۵ میلیون تومان فروخته است. به گفته او این فیلم در مجموع به آمار فروش هفت میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است. او اضافه کرد: فیلم «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهی ...

 

 

خبرگزاری ایسنا: دو فیلم کمدی «خوب،بد، جلف» و «گشت ۲» با فروش میلیاردی خود پیشتاز فیلم‌های نوروزی شده‌اند.

احمد مختاری از دفتر پخش «هدایت فیلم» گفت: فیلم «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی تا شب گذشته (سوم فروردین‌ماه) در تهران با ۳۰ سالن سینما، چهار میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان فروش داشته و در ۶۰ سالن شهرستان نیز دو میلیارد و ۵۹۵۵ میلیون تومان فروخته است.
 

به گفته او این فیلم در مجموع به آمار فروش هفت میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است.

 

 

رقابت میلیاردی «خوب، بد، جلف» و «گشت 2» 


او اضافه کرد: فیلم «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهیلی نیز که اکران آن از ۲۵ اسفندماه آغاز شده است، تاکنون یک میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان در تهران فروش داشته و ۷۰۵ میلیون تومان هم در شهرستان‌ها فروخته است که در مجموع رقم دو میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان می‌شود.

مختاری یادآور شد که این فیلم هم در تهران ۳۰ سالن سینما را در اختیار دارد و در ۷۰ سالن شهرستان هم اکران می‌شود.

 

 

 رقابت میلیاردی «خوب، بد، جلف» و «گشت 2»

 

آمار فروش فیلم  «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان هم به حدود ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است.

 

 

رقابت میلیاردی «خوب، بد، جلف» و «گشت 2» 

 

فیاض پارسیان ـ مدیر فروش موسسه سیمای مهرـ دراین‌باره گفت: فیلم «ماجرای نیمروز» تا سوم فروردین‌ماه در تهران ۵۱۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها هم ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او با اشاره به اکران همزمان سه فیلم کمدی در سینماها ابراز امیدواری کرد که سینماداران برای اکران این فیلم نیز همکاری لازم را داشته باشند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه