روابط عمومی صدا و سیما شهادت داود جوانمرد به عنوان نخستین شهید مدافع حرم از صدا و سیما را تایید کرد. کارمند صدا و سیما در سوریه شهید شدروابط عمومی صدا و سیما شهادت داود جوانمرد به عنوان نخستین شهید مدافع حرم از صدا و سیما را تایید کرد. داود جوانمرد در مبارزه با تروریست های تکفیری در شهر حلب سوریه به شهادت رسید. داود جوانمرد، متولد 1349 تهران، فرزند اول خانواده است. وی پس از به پایان دوران دبیرستان در رشته علوم تجربی، در سن 16 سالگی به جبهه های دفاع از میهن شتافت. او در سال های آخر جنگ تحمیل ...

روابط عمومی صدا و سیما شهادت داود جوانمرد به عنوان نخستین شهید مدافع حرم از صدا و سیما را تایید کرد.

کارمند صدا و سیما در سوریه شهید شد

روابط عمومی صدا و سیما شهادت داود جوانمرد به عنوان نخستین شهید مدافع حرم از صدا و سیما را تایید کرد.داود جوانمرد در مبارزه با تروریست های تکفیری در شهر حلب سوریه به شهادت رسید.داود جوانمرد، متولد 1349 تهران، فرزند اول خانواده است. وی پس از به پایان دوران دبیرستان در رشته علوم تجربی، در سن 16 سالگی به جبهه های دفاع از میهن شتافت.

او در سال های آخر جنگ تحمیلی (حدود سال 1365) تقریباً سه سال در جبهه جنگید.پس از دوران دفاع مقدس، جوانمرد تصمیم گرفت به کردستان برود و با ضد انقلاب بجنگد. در آنجا حدود 3 سال فرمانده گردان منطقه عملیاتی سقز بود.پس از بازگشت از کردستان در سال 1376 به استخدام رسمی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درآمد؛ وی در این سال ها ابتدا در بخش حراست و سپس در معاونت فنی این سازمان فعالیت کرد.

شهید جوانمرد چند شب پیش در منطقه حلب سوریه مورد اصابت ترکش های خمپاره دشمنان اسلام قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.نعمتی مسئول روابط عمومی سازمان صدا و سیما در گفت و گو با ایرنا تأیید کرد که وی نخستین شهید این رسانه در دفاع از حرم در سوریه بوده است.پیکر شهید داود جوانمرد هنوز به کشور منتقل نشده است و احتمالا امشب چهارم دی ماه یا شنبه پنجم دی ماه 94 منتقل می شود.زمان تشییع جنازه نخستین شهید مدافع حرم از صدا و سیما متعاقباً اعلام می شود.

منبع: ایرنا

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه