انواع موبایل، ابزارهای دیجیتالی، لوازم خرد و درشت آشپزخانه و دستگاه های صوتی و تصویری را می توانید از مغازه های نبش خیابان ولیعصر تا سر حافظ بخرید.

مجله اینترنتی برترین ها

روزنامه هفت صبح: انواع موبایل، ابزارهای دیجیتالی، لوازم خرد و درشت آشپزخانه و دستگاه های صوتی و تصویری را می توانید از مغازه های نبش خیابان ولیعصر تا سر حافظ بخرید

خیابان جمهوری از تقاطع خیابان ولیعصر تا تقاطع خیابان حافظ یکی از شناخته شده ترین مراکز فروش لوازم صوتی و تصویری است. لوازم خانگی خرد و درشت و لوازم دیجیتال را هم می توانید در این محدوده پیدا کنید. حتی اگر قصد خرید لوازم و ابزارآلات خیاطی را داریدهم می توانید سری به این خیابان بزنید.

در میان نمایندگی های رسمی فروش شرکت های معتبر وارد کننده لوازم خانگی را هم ببینید. به علاوه شرت های داخلی هم دستی در این بازار دارند و نام شان در میان شرکت های وارداتی دیده می شود. در مقایسه با سایر مراکز خرید ایران، خیابان جمهوری شاید یکی از کامل ترین مراکز چند منظوره به حساب بیاید.

لوازم صوتی و تصویری

تقریبا تمام شرکت های تولیدکننده و واردکننده لوازم صوتی و تصویری حداقل یک نمایندگی در خیابان جمهوری دارند. هستند شرکت هایی که حتی بیش از پنج نمایندگی در فاصله های کمی از یکدیگر دارند. نزدیک بودن نمایندگی های شرکت های مختلف به شما امکان انتخاب از میان گزینه های متعدد، مقایسه قیمت ها و کیفیت محصولات شرکت های مختلف با یکدیگر را می دهد.

هر آنچه در خیابان جمهوری می توان خرید

لوازم دیجیتالی

شاید مراکز فروش و تعمیر موبایل و لوازم دیجیتال شناخته شده تری در مناطق مختلف شهر تهران وجود داشته باشند اما هنوز هم بخش عمده ای از خریداران برای خرید این لوازم سری به بازارها و پاساژهای شناخته شده خیابان جمهوری خصوصا پاساژ علاءالدین می زنند.

هر چند به خاطر ازدحام بیش از حد و عرضه محصولات با گارانتی های متفرقه ممکن است محل چندان مطمئنی برای خرید لوازم دیجیتالی به حساب نیاید اما برای خدمات تعمیر و لوازم جانبی می توانید روی فروشگاه های این خیابان خساب باز کنید.

لوازم خانگی

اگر بخواهید لوازم خرد آشپزخانه انتخاب کنید، می توانید به نمایندگی های رسمی تقاطع خیابان جمهوری و حافظ سری بزنید. البته در میان نمایندگی های رسمی، فروشگاه های متفرقه فروش لوازم خانگی را هم می بینید که تابلوهایی مشابه نمایندگی رسمی دارند. با کمی بی دقتی ممکن است به جای خرید از نمایندگی رسمی درگیر خرید از فروشگاه های متفرقه شوید. به علاوه می توانید برای خرید لوازم و ابزا��آلات خیاطی سری به فروشگاه های تقاطع خیابان ولیعصر و جمهوری بزنید.

هر آنچه در خیابان جمهوری می توان خرید

خرید چه لوازمی از جمهوری به صرفه است؟

با اینکه تنوع محصولات دیجیتالی در مراکز فروش این خیابان بسیار بالاست اما بسیاری خرید از این مرکز را توصیه نمی کنند. به جای خرید از فروشگاه های این خیابان می توانید سراغ خرید از مراکز فروش موبایل و لوازم دیجیتال معتبرتری بروید که هم محصولات به روزتری دارند و هم از نظر گارانتی و ضمانت معتبرتر به حساب می آیند.

پاساژ حافظ در مقایسه با خیابان شرعتی یا سه راه امین حضور حرف زیادی در زمینه فروش لوازم خانگی ندارند اماخ نمایندگی های این خیابان یکی از مهمترین مراکز فروش لوازم خرد آشپزخانه، جاروبرقی و ماشین های ظرفشویی رومیزی به حساب می آید. از طرفی برای خرید بخارشوی یا یخچال های هتلی مرکز خریدی بهتر از نمایندگی های خیابان جمهوری و پاساژ حافظ پیدا نخواهید کرد.

مسیرهای دسترسی کدامند؟


برای رسیدن به نمایندگی های خیابان جمهوری می توانید از تاکسی، اتوبوس و مترو استفاده کنید. البته استفاده از مترو استفاده کنید می توانید به ایستگکاه حسن آباد بروید که البته فاصله زیادی تا این مرکز خرید دارد یا از ایستگاه مترو میدان بهارستان و با استفاده از خط ویژه اتوبوس به این مرکز خرید بیایید.

هر آنچه در خیابان جمهوری می توان خرید

از آنجا که خیابان جمهوری یکطرفه است، برای مسیرهای شرق به غرب این خیابان بهترین راه استفاده از اتوبوس است اما برای مسیرهای غرب به شرق می توانید هم از اتوبوس و هم از تاکسی برای رسیدن به این مرکز خرید استفاده کنید.

مزایا و معایب خرید از این مرکز خرید


ازدحام جمعیت و شلوغی بیش از حد این منطقه ممکن است برای بسیاری از خریداران آزاردهنده باشد. به علاوه این مرکز خرید در محدوده طرح ترافیک قرار می گیرد که باعث می شود تا ساعت پنج بعدازظهر امکان ورود وسیله نقلیه شخصی وجود نداشته باشد. حتی اگر بتوانید به محدوده طرح وارد شوید، کمبود جای پارک و البته ظرفیت ایین پارکینگ های اطراف این خیابان مسئله ساز خواهد بود.

قرار گرفتن این خیابان در مناطق مرکزی شهر تهران باعث می شود شما هزینه کمتری بابت حمل و نقل محصولات انتخابی تان پرداخت کنید اما وجود نمایندگی های رسمی شرکت های واردکننده و تولید کننده لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی و تنوع محصولات این نمایندگی ها یکی از بزرگترین محاسن این مرکز خرید به حساب می آید.

شاید تنوع لوازم درشت آشپزخانه در فروشگاه های خیابان جمهوری چندان بالا نباشد اما برای خرید لوازم خرد خصوصا بخارشوی، جاروبرقی و یخچال های هتلی، یکی از بهترین مراکز خرید به حساب می آید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه