بدون شک یکی از لذت بخش‌ترین کار‌ها تست کردن بهترین غذاهای سرتاسر جهان است که می‌تواند بسیار جالب باشد. البته شاید تجربه چنین کاری برای همه افراد مناسب نباشد. زیرا این خوراکی‌ها گاهی اوقات قیمتی بالاتر از ۱۰۰۰ دلار دارند. همراه ما باشید تا به رستورانی تجربی در اسپانیا تا یک رستوران خلاقانه در دانمارک سر بزنیم و با ۳۵ خوراکی گران قیمت در جهان آشنا شویم. البته باید توجه داشته باشید که قیمت این غذا‌ها برای دو نفر محاسبه شده است و البته هزینه ذکر شده پاداش‌ها و… را شامل نمی‌شود. ۳۵- پارک Eleve ...

بدون شک یکی از لذت بخش‌ترین کار‌ها تست کردن بهترین غذاهای سرتاسر جهان است که می‌تواند بسیار جالب باشد. البته شاید تجربه چنین کاری برای همه افراد مناسب نباشد. زیرا این خوراکی‌ها گاهی اوقات قیمتی بالاتر از ۱۰۰۰ دلار دارند. همراه ما باشید تا به رستورانی  تجربی در اسپانیا تا یک رستوران خلاقانه در دانمارک سر بزنیم و با ۳۵ خوراکی گران قیمت در جهان آشنا شویم.

 

 

البته باید توجه داشته باشید که قیمت این غذا‌ها برای دو نفر محاسبه شده است و البته هزینه ذکر شده پاداش‌ها و… را شامل نمی‌شود.

 

 

۳۵- پارک Eleven Madison، نیوریوک

پارک Eleven Madison

۴۵۰ دلار برای دو نفر، شامل ۱۲ تا ۱۶ خوراکی

با وجود اینکه پارک Eleven Madison بسیار باشکوه است، رستوران آن نیز با اتاق‌های خیره کننده و رومیزی‌های سفید بسیار زیباست و سقف بلند آن نیز عظمت بیشتری به آن می‌دهند. دنیل هوم، آشپز خبره این رستوران، خوراکی‌های بسیار جالبی تهیه می‌کند که در این بین می‌توان به دسری با نام Name That Milk اشاره کرد که در یک جعبه چوبی به همراه چهار تکه شکلات Mast Brothers سرو می‌شود.

 


 

۳۴- رستورانی در Meatwood، سنت هلن، کالیفرنیا

رستورانی در Meatwood

۴۵۰ دلار برای دو نفر، شامل ۹ تا ۱۰ خوراکی

در این رستوران سعی شده تا منوی غذایی متناسب با هر فرد باشد و به این دلیل ممکن است خوراک‌ها هر شب یا بر اساس هر مشتری تغییر کنند و این رستوران تضمین می‌دهد که تمام خوراکی‌ها توسط آشپر Christopher Kostow و تیم وی که توجه ویژه‌ای بر جزییات دارند آماده شده‌اند.

 


 

۳۳- Quay، سیدنی، استرالیا

Quay

۴۷۰ دلار برای دو نفر، شامل ۸ تا ۹ خوراکی

آشپز استرالیایی با نام Peter Gilmore در Quay بشقاب‌های غذایی کلاسیک را به مشتریان ارایه می‌دهد که با محصولات فصلی همراه هستند که گاهی برخی گیاهان و گل‌ها را نیز می‌توانید در بشقاب خود مشاهده کنید. محیط این رستوران نیز بسیار صمیمی و دوست داشتنی است که رومیزی‌های سفیدی دارد و می‌‌توانید غذا‌های لذیذی را در این محیط بی‌سر و صدا میل کنید.

 


 

۳۲- Addison در the Grand Del Mar، سن دیگو، کالیفورنیا

Addison در the Grand Del Mar

۴۷۰ دلار برای دو نفر، شامل ۱۰ خوراکی

Addison یک منو غذایی است که ۹۸ دلار برای هر فرد قیمت دارد و از چهار خورکی تشکیل شده اما منو ۱۰ خوراکی دیگر نیز فراموش شدنی نیست که آن نیز ۲۳۵ دلار هزینه خواهد داشت. این منو‌ها بر اساس علایق تنظیم می‌شوند که می‌توان به خوراک اردک اشاره کرد. بشقاب‌ها نیز بر اساس محصولات هر فصل تغییر می‌کنند.

 


 

۳۱- La Pergola، رم، ایتالیا

La Pergola

۴۹۶ دلار برای دو نفر، شامل ۹ خوراکی

La Pergola یک رستوران پر زرق و برق است که با شمع‌های زیبا تزیین شده و در کنار دیوار‌های شیشه‌ای می‌توانید به تماشای منظره مونت ماریو بنشینید. در منو آشپز  Heinz Beckغذا‌های ایتالیایی به مرتبه جدیدی رسیده‌اند و در بشقاب دریایی می‌‌توانید شیرین بیان، گوجه فرنگی، زیتون خشک شده و قهوه را نیز مشاهده کنید.

 


 

۳۰- Minibor در Jose Andre، واشنگتن

Minibor در Jose Andre

۵۰۰ دلار برای دو نفر، شامل ۲۵ تا ۳۰ خوراکی،

در این رستوران شما می‌توانید ۳۰ نوع خوراکی را امتحان کنید و منو Jose Andre شما را به یک سفر غذایی خواهد برد. در این مکان منو‌های غذایی تا پیش از حضور میهمانان نشان داده نمی‌شوند و این باعث می‌شود که به تجربیات جالبتان در این رستوران، شگفت زده شدن را نیز اضافه کنید.

 


 

۲۹- O ya، بوستون، ماساچوست

O ya

۵۰۰ دلار برای دو نفر، شامل ۲۰ خوراکی

در رستوران O Ya غذا‌های آماده شده توسط سرآشپز Tim Cushman و همسر وی Nancy را امتحان خواهید کرد که در این بین می‌توان به جوجه پوشیده شده با کنجد و پودر Schmalts که یک ترکیب رویایی است اشاره کرد. در این مکان کوچک و صمیمی شما می‌توانید با آسایش بنشینید و از بشقاب‌های مختلف غذاهای دریایی لذت ببرید.

 


 

۲۸- Sukiyabashi Jiro، توکیو، ژاپن

Sukiyabashi Jiro

۵۰۳ دلار برای دو نفر، شامل ۲۰خوراکی سوشی

Jiro Ono که یک سرآشپز ۸۷ ساله است یکی از معروف‌ترین آشپز‌ها در جهان به شمار می‌رود که می‌تواند سوشی‌های خارق العاده‌ای درست کند و قیمت سوشی‌های وی ثابت است و حتی تماشا کردن آشپزی وی نیز ۳۰ هزار یوهان هزینه خواهد داشت. در رستوران وی می‌توانید تازه‌ترین سوشی‌ها را میل کنید که می‌توان به Hirame و Kuruma-ebi اشاره کرد. برای دسر شام در این رستوران نیز می‌توانید از خربزه و چای لذت ببرید.

 


 

۲۷- Noma، کپنهاگ، دانمارک

Noma

۵۱۴ دلار برای دو نفر، شامل ۱۸ خوراکی

Noma غذا‌های شمال اروپا را به شیوه شگفت انگیزی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای نمونه پیش غذا داخل یک جدول قرار گرفته و برای دسر نیز تافی درون مغز استخان سرو می‌شود. علاوه بر این سرآشپز این رستوران Rene Redzepi است که برای غذاهای خود اقدام به جمع آوری گیاهان مختلف از جنگل‌ها و سواحل اطراف می‌کند.

 


 

۲۶- هتل رستوران Schauenstein Schloss، Furstenau، سوئیس

هتل رستوران Furstenau

۵۱۴ دلار برای دو نفر، شامل ۶ خوراکی

سرآشپز Andreas Caminada غذاهای مختلف را درون ظروفی زیبا در قلعه تاریخی Furstenau ارایه می‌دهد. شما برای سرو شام می‌توانید در بالکن این رستوران بنشینید و از غذاهای مختلف نظیر خرچنگ دریایی با سس خردل، جگر غاز و… لذت ببرید.

 


 

۲۵- Reflets par Pirre Gagnaire، دبی، امارات متحده عربی

Reflets par Pirre Gagnaire

۵۱۷ دلار برای دو نفر، شامل ۷ خوراکی

گوشت ماهی خام، Ricotta Tortellini و تکه‌های گوشت گوساله دودی نمونه‌ای از غذاهای شگفت انگیزی هستند که در سفر به این رستوران می‌توانید مزه کنید. البته در این رستوران تمام جذابیت‌ها به خوراکی‌ها محدود نمی‌شود و صندلی‌های زیبا، لوستر‌های خارق العاده و تزیینات عالی تمام چیز‌هایی هستند که یک شام دلپذیر را برای شما رقم خواهند زد.

 


 

۲۴- Amber، هنگ کنگ، چین

Amber

رستوران Amber یک مکان رویایی با نور کم است که با صندلی‌های چرمی و میله‌های برنزی در سقف به میزبانی شما برای یک شام دوست داشتنی خواهد پرداخت. این رستوران برای کسانی که به خوردن غذاهای گوشتی علاقه دارند، یک مکان خارق العاده به حساب می‌آید، بنابراین می‌توانند گوشت قرقاول را به همراه لاک‌پشت دریایی نوش جان کنند و از خاویار در کنار اردک و قارچ لذت ببرند. این ۹ خوراکی برای هر فرد ۲۵۶ دلار هزینه خواهد داشت.

 


 

۲۳- Alinea، شیکاگو، Illinois

Alinea

۵۹۰ دلار برای دو نفر، شامل ۱۸خوراکی

Alinea یک رستوران سه ستاره است که غذا‌های آن توسط سه سرآشپز مشهور با نام‌های Grant Achatz، Mike Bagale و Simon Davies تهیه می‌شوند و در زمینه ارایه خوراکی‌های مختلف پیشتاز است. همیشه در این مکان شام‌های شگفت انگیزی صرف می‌شود که در این بین می‌توان به ترکیبی از قارچ دنبلان سیاه و سوپ گوجه فرنگی اشاره کرد. این منو برای هر نفر حدود ۲۲۵ تا ۲۹۵دلار هزینه خواهد داشت که بستگی به زمان دارد.

 


 

۲۲- Laundry فرانسوی، Yountville، کالیفرنیا

Laundry

۵۹۰ دلار برای دو نفر (به همراه هزینه سرویس دهی)، شامل ۹ خوراکی

Laundry فرانسوی تبدیل به نماد سرآشپز Thomas Keller در رستوران Napa Valley شده و این رستوران در یک مکان خارق العاده واقع شده و خدمات ویژه‌ای را نیز به مشتریان ارایه می‌کند و میهمانان می‌‌توانند در یک محیط رو باز به سرو غذای خود بپردازند. این رستوران به ماهی آزاد (سالمون)، گل کلم پانا کوتا به همراه خاویار و Sorbets مشهور است.

 


 

۲۱- رستوران Frantzen، اسکتهلم، سوئد

رستوران Frantzen

۵۹۸ دلار برای دو نفر، شامل ۱۴ خوراکی

رستوران Frantzen منو‌های مختلفی را که شامل غذا‌های جالب آسیایی می‌شوند ارایه می‌دهد. از غذاهای این رستوران می‌توان به حلزون اسکالوپ که در پوست خود پخته شده است، زرده تخم غاز و غذای معروف این رستوران با نام Sation Tempestas اشاره کرد که شامل ۴۰نوع از گیاهان فصلی می‌شود که به روش‌های متفاوتی پخته شده‌اند.

 


 

۲۰- Kurumazushi، نیویورک

Kurumazushi

۶۰۰ دلار برای دو نفر، شامل خوراکی‌های بسیار

Kurumazushi یک رستوران با سبک سنتی در ژاپن است که سوشی‌های مختلف را با کمک سرآشپز Toshihiro Uezu ارایه می‌دهد و در این محل می‌توانید سوشی‌های بسیار متفاوتی را امتحان کنید که دور تا دور بخش مربوطه را تشکیل داده‌اند. این رستوران از سال ۱۹۷۰ ساخته شده و از آن زمان تاکنون بهترین غذا‌های ژاپن را ارایه می‌کند.

 


 

۱۹- Heston Blumenthal، لندن، انگلستان

Heston Blumenthal

۶۱۱ دلار برای دو نفر، شامل ۸ خوراکی

غذاهای رستوران Heston Blumenthal تحت نظارت سرآشپز Ashley Palmer-Watts تهیه می‌شوند. میهمانان نیز می‌توانند فرآیند تهیه غذا را مشاهده کنند و از غذاهای معروف این رستوران می‌توان به چای تزریق شده در ماهی آزاد و Meat Fruit اشاره کرد. جگر مرغ و پوسته ژله ماندازین نیز غذایی شبیه به یک پرتغال را می‌ٍسازد.

 


 

۱۸- Brooklyn Fare، بروکلین، نیویورک

Brooklyn Fare

۶۱۲ دلار برای دو نفر، شامل بیش از ۱۵ خوراکی

در رستوران سه ستاره Brooklyn Fare منو‌ها روی غذاهای دریایی تمرکز کرده‌اند که می‌توان به ماهی خام و حلزون صدف‌دار اشاره کرد. این منو روزانه بر اساس محصولات فصلی تغییر می‌کند. منظره جلو شما نیز کار کردن استادانه سرآشپز Cesar Ramirez و تیم او است.

 


 

۱۷- Per Se، نیویورک

Per Se

۶۲۰ دلار برای دو نفر، شامل ۱۰ خوراکی

رستوران Per Se نفیس‌ترین منو غذا را در آمریکا ارایه می‌دهد و سرویس‌دهی آن‌ها نیز بی‌عیب است و منو آن‌ها روزانه بر اساس تازه‌ترین مواد تغییر می‌کند. البته این خرچنگ اسکوشیا پخته شده در کره است که توسط سرآشپز Thomas Keller تهیه شده و باعث می‌شوند که مشتریان چندین بار به این رستوران بیایند.

 


 

۱۶- Le Pre، پاریس، فرانسه

Le Pre

۶۳۲ دلار برای دو نفر، شامل ۷ خوراکی

در رستوران Le Pre Catelan شما غذاهایی خواهید خورد که به بهترین شکل ممکن توسط سرآشپز Frederic Anton تزیین شده‌اند. شما هفت خوراکی را در اختیار خواهید داشت که شامل خرچنگ دریایی راویولی، کرم Foie Gras و شربت با طراوت ریحان است. سرو پنج غذا در این رستوران برای هر نفر ۴۹۶ دلار هزینه خواهد داشت.

 


 

۱۵- رستوران Ithaa در زیر دریا، Alifu Dhaalu Atoll، مالدیو

رستوران Ithaa

۶۴۰ دلار برای دو نفر، شامل ۶ خوراکی

شما با سفر به این رستوران در زیر دریا قرار خواهید گرفت که اطراف شما را نیز شیشه پوشانده و می‌توانید به تماشای زیبایی‌های کف اقیانوس بپردازید و از ۶ منو غذایی موجود لذت ببرید. از غذاهای این رستوران نیز می‌توان به خرچنگ دریایی Carpaccio و ماهی‌های مخصوص اشاره کرد. یک منو غذایی کوچک ۴ خوراکی نیز وجود دارد که برای هر نفر ۱۹۵ دلار هزینه خواهد داشت.

 


 

۱۴- Le louis XV ،Monte Carlo، موناکو

Monte Carlo

۶۹۹ دلار برای دو نفر، شامل ۶ خوراکی

یکی از رستوران‌های موسسه Alain Ducasse رستوران Le Louis XV نام دارد که به مدت ۲۵ سال است که در هتل Monte Carlo فرانسه اقامت دارد. این رستوران به خوبی سزاوار ۳ ستاره‌ای است که به آن اعطا شده و غذاهای مدیترانه‌ای در این مکان سرو می‌شوند که می‌توان به بره بو داده و Rum Babas با عرق نیشکر و کرم Whipped اشاره کرد.

 


 

۱۳- Maison Pic ،Drome، فرانسه

Drome

۷۲۲ دلار برای دو نفر، شامل ۹ بشقاب غذا

سرآشپز Anne-Sophie Pic یکی از زنان اندکی است که توانسته به عنوان آشپز در رستوران سه ستاره Michelin فعالیت کند. منو Maison Pic از هشت بشقاب غذای ساده اما مدرن تشکیل شده است که برای مثال می‌توان به یک سوپ رقیق که از موم پانا کوتا عسل وحشی و گیاهان مختلف تشکیل شده است اشاره کرد. در میز‌های گرد و صندلی‌های بزرگ این رستوران نیز می‌توانید یک رابطه خصوصی و صمیمی خوب داشته باشید.

 


 

۱۲- L Arpege، پاریس، فرانسه

L Arpege

۷۶۶ دلار برای دو نفر، شامل ۱۲ بشقاب خوراکی

این رستوران زمین‌های کشاورزی دارد و مواد مورد نیاز خود را از آ‌ن‌ها تامین می‌کند. رستوران مذکور نیز سه ستاره دریافت کرده است. یکی از معروف‌ترین غذاهای این رستوان زده تخم مرغ با کرم Fraiche تازه است؛ شربت افرا، سرکه و ادویجات از سایر ترکیبات این خوراکی است.

 


 

۱۱- رستوران de I Hotel de Ville ،Crissier، سوئیس

رستوران Crissier

۷۷۳ دلار برای دو نفر، شامل ۱۰ بشقاب غذا

این رستوران به رهبری سرآشپز Benio Violier توانسته است رتبه سه ستاره را به دست آورد و در غذاهای این مجموعه می‌توان خاویار، ترشی صدف در زغفران، سپر ماهی با دانه‌های رازیانه و دنده بره بو داده با خردل بنفش را مشاهده کرد. یکی دیگر از خوراکی‌های این مجموعه نیز ترکیبی از پنیر و کارامل است که به همراه زردآلو منجمد و فندق سرو می‌شود.

 


 

۱۰- Urasawa ،Beverly، کالیفورنیا

Beverly

۷۹۰ دلار برای دو نفر، شامل ۳۰ بشقاب غذا

سرآشپز Hiroyuki Urasawa در زمینه تهیه سوشی مهارت بسیار زیادی دارد و این رستوران توانسته ستاره Michelin را دریافت نماید. در غذا‌های این رستوران ترکیب‌های بسیار مبتکرانه‌ای از مواد وجود دارد که می‌توان به ترکیب Shabu Shabu با Foie gras، خرچنگ دریایی و گوش ماهی اشاره کرد. البته حضور تمام این مواد بستگی به تازه‌ترین عناصری دارد که در دسترس هستند.

 


 

۹- Saison، سانفرانسیسکو، کالیفورنیا

Saison

۷۹۶ دلار برای دو نفر، شامل ۱۵ تا ۲۰ بشقاب غذا، ۲۴۸ دلار برای شراب هر نفر افزوده خواهد شد

Saison منو‌های جالب و دوست داشتنی‌ای را ارایه می‌دهد و غذاها نیز هر شب بر اساس مواد موجود و آنچه که در مزرعه‌شان وجود دارد تغییر می‌کنند. برخی از غذاهایی که سرآشپز Joshua Skenes در این رستوران آماده می‌کند تافی Foie Gras، Oyster Leaf به همراه صدف و ورقه‌های گوشت گاو که در کنار سرکه سویا سرو می‌شود هستند.

 


 

۸- Alain Ducasse au Plaza Athenee، پاریس، فرانسه

Alain Ducasse au Plaza Athenee

۸۵۶ دلار برای دو نفر، شامل ۵ بشقاب غذا

Alain Ducasse au Plaza Athenee یکی از بهترین رستوران‌های فرانسه است که در تهیه خوراکی‌های خود از مواد فراموش نشدنی استفاده می‌کند. از غذا‌های محبوب این رستوران می‌توان به Langoustines که به صورت سرد و به همراه خاویار و Foie Gras Ravioli سرو می‌شود اشاره کرد.

 


 

۷- رستوران Le Meurice Alain Ducasse، پاریس، فرانسه

رستوران Le Meurice Alain Ducasse

۸۵۶ دلار برای دو نفر، شامل ۶ بشقاب غذا

رستوران Le Meurice Alain Ducasse که توسط سرآشپز Alain Ducasse هدایت می‌ِشود و تهیه مواد نیز توسط سرآشپز Christophe Saintagne صورت می‌گیرد یکی از رستوران‌های معروف فرانسه است. دکوراسیون این رستوران بسیار زیباست و شما را به یاد آپارتمان‌های لوکس ورسای خواهد انداخت. این رستوران برای وعده‌های شام مجموعه‌ای از منو‌ها را ارایه می‌دهد که مواد تشکیل دهنده آ‌ن‌ها خرچنگ دریایی، سبزیجات پخته شده در نمک و مرغ مزرعه با قارچ‌های مختلف است.

 


 

۶- Joel Robuchon، لاس وگاس، نوادا

Joel Robuchon

۸۹۰ دلار برای دو نفر، شامل ۱۸ بشقاب غذا

شما در رستوران Joel Robuchon می‌توانید از مزه جوانه‌هایی که با کره پخته شده‌اند لذت ببرید. در این رستوران تمام بشقاب‌ها توسط سرآشپز Robuchon تهیه می‌شوند که در آن‌ها می‌‌توانید تضاد‌های بسیار ماهرانه‌ای را مشاهده کنید. از غذا‌های محبوب رستوران Joel Robuchon می‌توان به Le Caviar و خاویار Osetra که به همراه سس گل کلم و ژله سبز مارچوبه سرو می‌شود اشاره کرد.

 


 

۵- Masa، نیویورک

Masa

۹۰۰ دلار برای دو نفر، شامل ۲۰ تا ۲۵ خوراکی

Masa Takayama یک سرآشپز مشهور در زمینه سوشی است که در این رستوران نیویورکی فعالیت می‌کند و می‌‌تواند غذاهای ژاپنی را با بالاترین کیفیتی که مشتریان آمریکایی می‌خواهند تهیه نماید. اگر می‌خواهید که به این رستوران سفر کنید حتما به بخش بار بروید و از آن محل به تماشا فعالیت این آشپز ماهر بنشینید.

 


 

۴- Kitcho Arashiyama Honten، کیوتو، ژاپن

Kitcho Arashiyama Honten

۹۰۵ دلار برای دو نفر، شامل ۱۲ بشقاب غذا

Kitcho توسط سرآشپز Kunio Tokuaka هدایت می‌شود که وی تمام بشقاب‌ها را همانند یک اثر هنری تهیه می‌کند. تمام غذا‌ها توسط قاشق چنگال‌های عتیقه سرو می‌شوند و در تهیه مواد غذایی نیز محصولات فصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این رستوران می‌توانید از منظره زیبای اطراف که شامل رودخانه و تپه‌ها می‌شود لذت ببرید. درون رستوران Kitcho نیز چندین اتاق خصوصی Tatami به همراه محیط‌های سرسبز وجود دارد که می‌توانید یک وعده شام بسیار صمیمی در آن داشته باشید.

 


 

۳- Guy Savoy، پاریس، فرانسه

Guy Savoy

۱۱۰۴ دلار برای دو نفر، شامل ۱۸ بشقاب غذا

رستوران Guy Savoy بر روی تمام جزییات حساس است و سرویس‌های بسیار مناسبی را نیز ارایه می‌دهد و در این مکان می‌توانید خوراکی‌های گران قیمتی را میل کنید. در منو‌‌های غذایی این مجموعه می‌توان نوآوری و الهام را مشاهده کرد که شامل ۱۸ بشقاب غذا است و ۴۹۰ یورو قیمت دارد. از خوراکی‌های این رستوران می‌توان به سوپ قارچ دنبلان سیاه به همراه کنگر فرنگی اشاره کرد.

 


 

۲- Ultraviolet، شانگهای، چین

Ultraviolet

۱۲۵۴ دلار برای دو نفر، شامل ۲۰ خوراکی

Ultraviolet یک رستوران تجربی است که توسط سرآشپز Paul Pairet هدایت می‌شود و در آن می‌توانید در طول مدت ۴ ساعت صرف غذا منظره‌ها و صداهای مختلفی را بشنوید. در کنار غذاهای لذیذ این رستوران شما از صدای قطرات باران و موسیقی‌های عالی لذت خواهید برد.

 


 

۱- Sublimotion ،Ibiza، اسپانیا

Ibiza

۳۳۷۷ دلار برای دو نفر، شامل ۲۰ خوراکی

رستوران Sublimotion در هتل Hard Rock در Ibiza قرار گرفته است و توسط سرآشپز Paco Roncero هدایت می‌شود که تست خوراکی‌های آن برای ۱۲ نفر ۳ ساعت طول می‌کشد و ۲۵ نفر نیز برای ارایه بهترین شام تلاش می‌کنند. در ای�� محیط میهمانان مکان‌های مختلفی را تجربه خواهند کرد که برای مثال می‌توان به مزرعه، زیر دریا، پارک بازی و… اشاره کرد و البته در بخش‌هایی از آن‌ نیز باید از هدست واقعیت مجازی سامسونگ استفاده کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه