5 مادربزرگ باورنکردنی در دنیا + عکس


اخبار گوناگون - 5 مادربزرگ باورنکردنی در دنیا + عکس

انسان ها زمانی که به دوران کهنسالی پا می گذارند دیگر نمی توانند به مانند جوان ها دست به کارهای عجیب و غریب بزنند به همین علت خانه نشین شده و تنها کارهای ساده را انجام می دهند، در حالی که شاید قلبا دوست داشته باشند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند.

مادربزرگ ها نمادی از ارامش و مهربانی در خانواده ها هستند و تمامی اعضای خاندان آن ها را دوست دارند. معمولا چیزی که از مادربزرگ ها در ذهن انسان نقش می بندند، یک خانم کهنسال است که روی صندلی نشسته و در حال دعاکردن یا بافت لباس برای نوه هایش است. با این حال مادر بزرگ هایی نیز در دنیا هستند که دست به کارهای عجیبی می زنند که از یک خانم کهنسال بسیار بعید است.

** مادربزرگی با دندان های آهنی

اخبار,اخبار گوناگون,تصاویر مادربزرگ های باور نکردنی,عجیب ترین مادربزرگ ها


"ونگ ژیوبی" مادربزرگی از چین است که دست به کارهای بسیار عجیب می زند. معمولا کهنسالان دندان های محکمی ندارند اما این مادربزرگ با همه متفاوت است زیرا او می تواند یک خودرو را با دندان هایش بکشد. او در سال 2006 و زمانی که 72 سال سن داشت یک خودروی  4تنی را با دندان کشید و دقیقا سال بعدش دو خودرو که جمعا 5 تن وزن داشتند را با کمک دندان جابه جا کرد.

** مادربزرگ جودوکار

اخبار,اخبار گوناگون,تصاویر مادربزرگ های باور نکردنی,عجیب ترین مادربزرگ ها


"کیکو فودوکا" اولین زن در دنیا است که توانسته است به درجه 10 کمربند مشکی در رشته رزمی جودو برسد. او از سن 21 سالگی ورزش را شروع کرده و در همان سن جوانی توانست به بالاترین درجه افتخارات جودو دست پیدا کند. این خانم پس از گرفتن مدرک، مدرسه جودو خود را تاسیس کرد و همانجا استادان بسیاری را تربیت کرد. "فودوکا" سال گذشته در سن 99 سالگی در گذشت این در حالی است که او تا شب قبل مرگش در حال آموزش دادن جودو به دانشجویانش بود.

** مادر بزرگ چترباز

اخبار,اخبار گوناگون,تصاویر مادربزرگ های باور نکردنی,عجیب ترین مادربزرگ ها


"پت اواکس" خانم 93 ساله ای است که این روزها رکورددار کهنسال ترین چترباز دنیا را در اختیار دارد. این خانم سال گذشته توانست رکورد قبلی که در دست یک خانم 60 ساله بود جا به جا کند. این مادربزرگ در حالی این کار عجیب را انجام داد که بسیاری می پنداشتند او توانایی بالارفتن از پله را به خاطر ترس از ارتفاع نداشته باشد اما او با پرش از ارتفاع 4000 متری خلاف این تفکرات را به همه ثابت کرد.

** مادربزرگ یوگاکار

اخبار,اخبار گوناگون,تصاویر مادربزرگ های باور نکردنی,عجیب ترین مادربزرگ ها


"بتی کالمن" شاید 83 سال سن داشته باشد اما به مانند یک دختر بچه بدنی نرم و منعطف دارد. او این روزها به عنوان یکی از استادان برتر یوگا در استرالیا شناخته می شود. این خانم از کودکی یوگا را آغاز کرده است و البته نزدیک به 40 سال می شود که به استاد این کار تبدیل شده است. او می تواند ساعت ها روی دست خود به صورت معلق در هوا قرار بگیرد و کمی هم از حالت خود خارج نشود.پ.

** مادربزرگ شکارچی

اخبار,اخبار گوناگون,تصاویر مادربزرگ های باور نکردنی,عجیب ترین مادربزرگ ها


یک مادربزرگ روسی چندی ییش توانست با دستان خالی یک گرگ را از پا در بیاورد و در دنیای اینترنت سروصدای بسیاری برپا کرد. "آیشات ماکوسودوا" مادربزرگ 58ساله ای است که در حالی که مشغول سروسامان دادن به گوسفندانش بود با گرگی گرسنه روبرو شد اما برای محافظت از گوسفندانش تصمیم گرفت به جنگ با گرگ برود. پس از چند دقیقه جنگ خونین توانست گرگ را با یک تبر از پا دربیاورد ولی گرگ دست او را زخمی کرد.

 

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران


 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه